Postřikovač výkyvný 16tryskový

pošli přes

Postřikovač výkyvný 16 trysek

Každý zahradník a nebo zahradnice na své zahradě potřebuje provádět nějaký postřik. Ať se jedná o ochranu proti škůdcům a nebo aplikaci herbicidů na plevele,tak na velké ploše si s konví nevystačíte. Takže proč si pořídit postřikovač? Zkrátka namícháte kapalinu, natlakujete, hodíte přes rameno a jde se postřikovat! Více informací

395 Kč
326 Kč bez DPH

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Výdejní místo Zásilkovna: 45 Kč

Do 2 dnů je uložena na zvoleném výdejním místě.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Postřikovač výkyvný se 16 tryskami

Kdo chce mít krásnou a zdravou zahradu-bez škůdců a chorob- musí zasáhnout. Co na to potřebujete? Kromě správného postřiku i postřikovač. Bez toho se na zahradě prostě neobejdete. Postřikovač se Vám bude hodit při pravidelné péči o rostliny na zahradě, v sadu i ve sklenících. Usnadní aplikaci hnojiv a postřiků proti škůdcům i chorobám. Při aplikaci herbicidů a pesticidů doporučujeme používat vícero postřikovačů, či postřikovač VELMI důkladně vypláchnout, aby v nádobě nezůstaly pozůstatky chemikálie.

Tento zavlažovač je vhodný pro čtyřúhelníkové zavlažování ploch, přičemž dosah postřiku můžete individuálně měnit. Lze ho napojit na všechny běžné plastové systémy. Výtečný pro zavlažování trávníků a větších záhonů.

Parametry a specifikace

DruhPostřikovač
NářadíPostřikovač
Šířka výrobku44.5 cm
Výška výrobku16.5 cm
Hloubka výrobku10.0 cm