Menstruační kalhotky 

Potřebujete mít vždy jistotu bezpečí a volnost pohybu při svých dnech? Poté si nezapomeňte pořídit jedinečné menstruační kalhotky, které si zamilujete. Vybírat můžete s menstruačních kalhotek v různých barvách, menstruační kalhotky na silnou menstruaci, středně silnou menstruaci a slabou menstruaci. Zakupte si také 100 BIO tamponyvložky z BIO bavlny či menstruační kalíšky a buďte v maximální čistotě a pohodlí i při svých dnech! Při menstruaci je obzvlášť důležitá hygiena, tudíž používejte intimní mycí gely. Přírodní kosmetiku pro vás vybíráme s láskou k vám i přírodě! Proč používat menstruační kalhotky?

 

 

Proč používat menstruační kalhotky?

Vzhledově se samozřejmě nejedná o něco výjimečného. Menstruační kalhotky totiž vypadají jako celkem běžné kalhotky, ale to svoje pravé kouzlo ukrývají uvnitř sebe. Jsou totiž takovou pojistkou, která vždy zaručí pocit bezpečí, sucha a především jsou nepropustné. Jak se vidět i moderní technologie myslí na ženské dny. Mohou vás tak překvapit moderní menstruační kalhotky, cena a jejich použití, nicméně za komfort při těchto dnech to skutečně stojí. 

 

 

Ochrání mne menstruační kalhotky při silné menstruaci?

V tomto případě skutečně nejde posuzovat cenovou dostupnost, protože podle toho jak fungují menstruační kalhotky, tak je to investice do pohody. To ocení zvláště ty ženy, které mají problémy se zvýšeným odtokem tekutiny. V tomto případě je ale ještě lepší si vybírat menstruační kalhotky pro silnou menstruaci, které svojí technologií poskytnou komfortní používání. Navíc se dá na ně spolehnout jak ve dne, tak během sportu nebo spaní. Mimochodem zvládnou nahradit i tampóny nebo vložky a jsou skvěle pratelné.