Intimní hygiena

Intimní hygiena  (1 produkt)

V sekci intimní hygieny se naleznou hotové poklady, které pomohou v nesnadných životních etapách. Bezpochyby se vyplatí investovat do kvalitních produktů. Téma intimní hygiena rozhodně není v současné době žádné tabu. Navíc se i mnohé změnilo a trh nabízí skutečně kvalitní a efektivní produkty. K nim se například řadí menstruační kalíšek, který poskytuje ženám jistý komfort a to po celou dobu menstruace. Pro ženy, které by takovému kalíšku nedůvěřovaly, tak se nabízí jiná možnost a mohou spolehnout na menstruační kalhotky s velmi pohodlným střihem nebo menstruační vložky ze 100% bio bavlny. Co to je intimní hygiena proč BIO intimní hygienu používat?

 

Co je to intimní hygiena a proč ji používat?

Péče o zdraví ženy by měla zahrnovat i důkladnou intimní hygienu. V tomto ohledu zapomeňte na klasické sprchové gely. Naopak je vhodný speciální intimní gel

Správná intimní hygiena je klíčem ke zdraví každé ženy. Na intimní hygienu byste měli dbát obzvláště v době menstruace. A proč není vhodné používat pro intimní partie mýdlo nebo běžný sprchový gel? Jaké je tedy nejlepší intimní hygiena? Vhodným řešením je intimní mycí gel, a to z toho důvodu, že v pochvě je mírně kyselé pH. To by se nemělo narušovat, protože by to mohlo vést ke zvýšenému výskytu bakterií.  Intimní gel pomáhá zmírňovat nepříjemné pocity suchosti nebo pálení v pochvě a napomáhá předcházet infekcím.

Pro dodržování intimní hygieny v době menstruace můžete vyzkoušet alternativy k běžným pomůckám, jako jsou menstruační vložky nebo tampony. Vyzkoušejte třeba hygienický menstruační kalíšek nebo menstruační kalhotky, které jsou ekologickou a zároveň také velmi pohodlnou alternativou. Jsou skvělou alternativou také ze zdravotního hlediska. Navíc i používáním těchto intimních potřeb ušetříte. 

 

 

 

Proč pečovat o intimní partie šetrnou BIO intimní hygienou?

Trpíte nepříjemným pálením nebo svěděním v oblasti intimních partií? Možná jsou na vině nesprávné mycí prostředky. Na tato intimní místa by se měl používat výhradně intimní gel, který svým složením nebude dělat problémy. Intimní gel je určen pro každodenní použití, nedráždí a naopak pomáhá této citlivé oblasti držet vše ve správné rovnováze. Nejlepší intimní hygiena obsahuje šetrné mycí složky, které nenarušují pH a zároveň pomáhají zachovat zdravou mikroflóru. Ženám poskytuje tak velmi příjemný pocit po celý den.