Balzám na rty 

Suché a popraskané rty nedělají moc dobrý dojem na okolí. Nejsou rozhodně ani přínosem pro svého majitele. Co ale s nimi dělat, když tato situace nastane? Použitím kvalitního přírodního balzámu na rty, eliminujete vlivy slunečního svitu, větru či špatného pitného režimu a vaše rty budou vyživené, lesklé a krásné. Vyzkoušejte ochranný balzám na rty s SPF, balzám s kyselinou hyaluronovou a další balzámy. Nezapomeňte také používat ochrannou opalovací kosmetiku a hydratační krémy po opalování! S naší přírodní kosmetikou, kterou pro vás s láskou k vám i přírodě vybíráme, budete mladiství a krásní! Proč si pořídit balzám na rty a k čemu je balzám na rty přínosný?

 

Proč si pořídit kvalitní balzám na rty?

Přesně tak, je zapotřebí si pořídit kvalitní balzám na rty, který obsahuje takové složky, které pomohou rty dostatečně ošetřit a navíc jim ještě dodají nějaký přínosný zdravotní benefit. Všichni určitě znáte jelení lůj, který zkrotí popraskané rty. Poté samozřejmě je daleko příjemnější se pohybovat v povětrnostních podmínkách, protože rty jsou tak velmi dobře chráněny. Suché rty se poznají ihned a tohle je skvělá první pomoc ihned po ruce. 

Mnozí podceňují péči o rty a přitom se nejedná o žádný dlouhý proces uzdravení. Lůj na rty se dá ideálně vzít všude s sebou kamkoliv a použít ho kdykoliv, ono totiž o rty se musí pečovat stejně tak jako o tělo a to v každém ročním období. Ideální je přírodní balzám na rty, který pomůže udržet rty vyživené, zdravé, krásné a zkrátka přímo k nakousnutí. 

Proč mé rty praskají a jak s popraskanými rty bojovat?

Samozřejmě je to hodně ovlivněno povětrnostními podmínkami, což je vlivem chladu, větru, sluníčka, ale také nedostatkem pitného režimu. První pomoc můžete mít vždy u sebe. Lůj na rty se totiž vejde snadno do kapsy nebo kabelky a v případě potřeby nebo nepříjemného pocitu můžete tak rychle rty ošetřit. Podívejte se na nabídku, která se postará o regeneraci pokožky rtů a je rovněž i odolnou proti povětrnostním podmínkám. Přírodní balzám na rty by měl být rozhodně součástí vaší přírodní kosmetiky.

V současné době je jelení lůj samozřejmě daleko kvalitnější, protože je zacílený nejen na ošetření, ale rovnou i na výživu. Popraskané rty se začnou poměrně brzy hojit a dostanou opět svůj krásný vzhled. Dalším velmi nepříjemným projevem jsou suché rty, ovšem když získají pořádnou a zdravou dávku, kterou jim přinese tento balzám, tak se zase může začít nositel rtů usmívat.