Peeling 

Věděli jste, že vám každý den odumírají kožní buňky? Je pravdou, že tu není důvod k žádné panice, protože pokožka si s tímto problémem hravě poradí. Použijte peeling na pleť, který vám je odstraní a zároveň vaši pleť dokonale vyčistí. Nezapomeňte pleť také důkladně hydratovat. Přírodní noční a denní krémy, či hydratační pleťové mléka a vody, poskytnou vaší pokožce perfektní výživu. S naší BIO přírodní kosmetikou bude vaše pleť zářívá, zdravá a mladistvá. Co je to peeling a proč peeling používat?

 

 

 

 

Co to je peeling? K čemu je peeling na pleť dobrý?

Peeling rozhodně není třeba dlouze představovat, protože u některých jedinců se stal již běžnou součástí péče o pleť. Peeling obličeje udělá neuvěřitelný zázrak, který dokáže skvěle rozjasnit tvář a odstraní tak odumřelé kožní buňky. Ty sice nejsou vidět, ale rozhodně to poznáte podle skvělého pocitu a hebounké pokožky. Mimochodem takový kávový peeling je velký pomocník, který odvede bezchybnou práci a rozhodně se díky němu i krásně pleť namasíruje, jelikož se nanáší krouživými pohyby.

Na odstranění odumřelých buněk jednoznačně platí peeling. Je to perfektní rituál a výsledek je přímo skvělý, budete totiž vypadat mladší. No ale to se ženám rozhodně líbí. Pokud budete provádět peeling obličeje, tak pozor na oční okolí, tomuto místu je lepší se vyhnout a použít doporučenou kosmetiku. Peeling vám udělají v každém salónu krásy, ale proč chodit tak daleko, když například kávový peeling zvládnete provést doma. 

 

 

 

 

Proč používat peeling na obličej?

Právě kvalitní péče o pleť přinese velmi výrazný bonus a to, že vaše pleť bude nejen zdravě vypadat, ale především bude zdravá. Uvolněné póry budou dýchat a čištění pleti zajistí další ochranu pokožky. Peeling na obličej si skutečně můžete provést s kvalitními produkty ve svém soukromí a užít si tak skvělou chvilku relaxu, což zrovna tělu také prospěje. Vybírejte z bohaté nabídky, pleťový peeling je dostupný pro různé typy pleti a ani citlivá pokožka nemusí zůstat stranou. 

Péče o pleť je důležitá i z důvodu toho, že se vyčistí zanesené póry a zbaví se tak nečistot, které sice nejsou vidět, ale bohužel ovlivňují rovněž kvalitu pleti. Čištění pleti za pomoci peelingu přináší všechny vytoužené benefity krásy. Mladší vzhled, jemnější a hladší pokožku, umožní pleti se znovu nadechnout. Pokud použijete peeling na obličej, tak dokonce podpoříte prokrvení a stimulujete tvorbu kolagenu. Pleťový peeling tak perfektně omlazuje a působí i proti vzniku vrásek