Krémy na ruce a nohy 

V každé koupelně nebo i toaletní stolku se rozhodně naleznou různé krémy. Jsou to každodenní pomocníci a jejich nabídka je skutečně velmi pestrá. Ruce jsou vystaveny náročným podmínkám a není divu, že je na nich zaznamenáno vše. Mohou mít suchou pleť, která potřebuje rozhodně výraznou podporu. Určitě je ideální vyzkoušet krém na popraskané ruce, který jim dokáže vrátit hebkost a svěžest. Přirozeně pokud je pokožka jen vysušená, tak bude dostačující krém na suché ruce, avšak pokud možno je lepší se opět podívat po krému s přírodními složkami. Pokud jste ovšem ještě nevyzkoušeli tuhý krém na ruce, tak to rozhodně udělejte. Pokožce dodá ty správné ingredience pro výživu a její ochranu. Navíc i krásně voní. Proč používat přírodní krém na ruce a přírodní krém na nohy?

 

 

Proč používat přírodní krém na ruce?

Pečujte o vaše ruce a nohy a dopřejte jim potřebnou dávku vláhy a hydratace. Pravidelným používáním speciálních krémů dosáhnete jemné a hladké pokožky.

Nejenom pokožka obličeje, ale i kůže na rukách a nohou si zaslouží naši pozornost. Trápí vás zvýšená suchost, loupající se kůže nebo prasklinky na rukách? Ruce jsou naší vizitkou, a proto bychom jim měli věnovat náležitou péči. Ve vaší výbavě kosmetických produktů by proto neměl chybět krém na ruce. Hodit se vám bude i do kabelky. Dokonalou hydrataci a okamžitou úlevu jim poskytne krém na popraskané ruce. Používejte pravidelně krém na suché ruce a již brzy bude vaše pokožka jemná a hebká. Tuhý krém na ruce bez syntetických přísad je vhodný speciálně pro namáhanou pokožku rukou. Poskytne jim okamžitou vzpruhu a zanechává ji hladkou a hydratovanou

Hýčkejte se a myslete i na vaše nohy, které dostávají zabrat, a to obzvláště v letních měsících. Poskytněte výživu a hydrataci i vašim chodidlům. Krém na nohy je okamžitě zvláční a zanechá je jemné na dotek i na pohled. Poradí si i s popraskanými patami.

 

Proč používat přírodní krém na nohy?

S krémy se setkáváme poměrně dost často a nebudeme si nalhávat, že krém na ruce máme vždy skutečně na dosah. Díky menšímu balení si ho neváháme vložit i do kabelky. I v tomto případě se vyplatí si vybírat takové produkty, které obsahují kvalitní složky. Krém na nohy má také mnoho svých podob a určitě by neměl doma chybět zvláčňující krém, který se zaměřuje na chodidla a ošetří tak krásně paty.