Telové mléko, olej a máslo 

Každý používá svoji jinou oblíbenou kosmetiku, na kterou je tělo zvyklé a samozřejmě také která nejvíce vyhovuje jedinci. Nejlepší jsou přírodní produkty. Jak sám název napovídá, tak se podíváme do nabídky, která je zaměřena na vaši pokožku. Ta samozřejmě potřebuje vhodnou a především kvalitní kosmetiku, aby tělo dostalo vše potřebné a v podstatě nabudilo pocit spokojenosti i pro svého majitele. Většinou ve svých přihrádkách naleznete tělové mléko, které si přirozeně svoji pozornost vyžádá po koupeli. Pro někoho je pro změnu lepší tělový olej nebo dokonce dá přednost jinému produktu a tím je tělové máslo. Základní rozdíl, pokud porovnáme tělové mléko s olejem, je v obsahu vody. Co je to tělové mléko, tělové máslo a tělový olej?

 

 

 

 

Co to je tělové mléko, tělový olej a tělové máslo?

Myslete na vaši pokožku a dopřejte jí tu nejlepší možnou péči. Nejenom pleť obličeje, ale i celé tělo si zaslouží pořádnou dávku hydratace a výživy

Základem správné péče o pokožku těla je potřebná hydratace a vláha. Jedině tak bude vaše pokožka jemná a vláčná na pohled i na dotek. Pokud vás trápí suchá nebo šupinatá kůže, vyzkoušejte tělové mléko na suchou pokožku, které jí navrátí potřebnou hebkost. Hýčkejte se kvalitními kosmetickými produkty. Účinné hydratační tělové mléko poskytne vaší pokožce denní dávku hydratace. Tělové mléko vám dodá dlouhotrvající jemnost a hebkost, kterou si zamilujete. Tu vám zajistí i jemně našlehané tělové máslo s příjemnou vůní. Dopřát si můžete i královskou péči. Vyzkoušejte doslova na vlastní kůži báječně jemný tělový olej, který se snadno roztírá a nezanechává lepiví pocit. 

Co takhle si trochu zpevnit postavu před plavkovou sezonou? O to se už postará zpevňující tělové mléko, které kůži vypne a zanechá ji krásně vláčnou. Dlouhodobě zlepšuje pevnost a elasticitu pokožky, a zároveň i její odolnost.

 

 

Mohu používat tělové mléko i jindy než po koupeli?

Každý se samozřejmě zaměří na to, co mu bude nejvíce vyhovovat. Ženy rozhodně mohou zapátrat po složení a také účincích, které jim přinese zpevňující tělové mléko. I když se většinou říká, že se má použít pouze po koupeli, tak rozhodně tělové mléko na suchou pokožku poslouží i během celého dne podle potřeby. Krásně se roztírá, a pokud zvolíte přírodní hydratační tělové mléko, tak vaše tělo vás odmění perfektním vzhledem.