Zubní kartáčky 

Existuje celá řada zubních kartáčků a rozhodně je velmi nesnadné si vybrat ten správný, který bude patřit k další skvělé výbavě péče o zuby. Přírodní zubní kartáčky jsou 100% BIO a ekologické! Vybírejte z bambusových kartáčků na zuby, z bioplastu a recyklovaného plastu, z kořene stromu salvadora pestrá a další pomůcky ke 100% zubní hygieně. Zakupte si také zubní nit, mezizubní kartáčky či ústní vodu a zubní pastu pro maximálně zdravý chrup a bílý úsměv! Jak si správně vybrat zubní kartáček pro to nejdůkladnější vyčištění zubů?

Podle čeho si vybrat zubní kartáček?

V dnešní době se dává spíše přednost pohodlí a není divu, že když se objevil elektrický zubní kartáček, tak to spustilo hotovou lavinu nákupů. I zde se nabídka poměrně dost rozšířila, ale ne všichni se stali jeho příznivci. Přece jenom je stále v kurzu klasický kartáček na zuby, který si můžete vybrat dokonce i podle designu nebo oblíbené barvy. Je ale pravdou, že na tom to skutečně nestojí. Nejlepší kartáček na zuby je ten, který má kvalitní vlákna.

 

 

Co to je přírodní kartáček na zuby a k čemu je užitečný?

Pokud jste ještě neslyšeli, že existuje přírodní kartáček na zuby, tak právě teď máte jedinečnou šanci se s ním blíže seznámit. Přírodní kartáčky jsou velmi účinné nejen na čištění zubů, ale rovněž i na jejich bělení. V podstatě skvěle fungují jako žvýkačka nebo ústní voda a klasický kartáček – to vše v jednom. Přírodní kartáček se získává z kořene stromu Salvadora perská. Odstraňuje až o 100 % více zubního plaku, než klasický měkký kartáček na zuby. Navíc podporuje zdravé dásně.