Zubní pasty  

Jestli se něco nalezne v každé domácnosti, tak by to měla být zubní pasta. Nicméně trh nabízí tak velké množství tohoto produktu, že výběr není vůbec snadný. Máme pro vás široký sortiment zubních past. Vyzkoušejte přírodní bělící zubní pastu, zubní pasty v prášku, pastu v tabletách a další vychytané a navíc 100% BIO zubní pasty! Nezapomeňte pro dokonale zdravý chrup použít ústní vodu, mezizubní kartáčky a nitě a dočišťovací kartáček! Užijte si exkluzivní péči s přírodní kosmetikou! V nabídce máme kromě ústní hygieny také prvotřídní přípravky na těloobličejvlasy a další! Jak si vybrat zubní pastu?

 

 

Jak si vybrat zubní pastu?

Asi není třeba představovat zubní pastu, která má speciální složení a je zaměřena na hygienu ústní dutiny. Jenomže když se postavíte v obchodě před regálem plných krabiček, kde je zubní pasta ukryta, tak se nestačíte divit, jak je široká nabídka. A teď je čas se rozhodnout, jaká bude nejlepší. Bude to bělící zubní pasta, nebo ta co je nejdražší, protože bude určitě svým složením lepší? Pasta na zuby vyvolá mnoho otazníků a je pravdou, že každý chce takovou, která naplní jeho představy. 

 

 

Jaké druhy zubní pasty existují?

Mezi kvalitní a šetrné produkty patří zubní pasta bez fluoru. Ten je sice součástí většiny past na zuby, protože chrání zubní sklovinu a působí proti bakteriím, nicméně v tomto případě je složení zubní pasty takové, že vaše zuby a dásně rovněž spolehlivě ochrání a to i bez jeho přítomnosti. Nejlepší zubní pasta bude taková, co bude vyrobena na přírodní bázi. Pokud trpíte zvýšenou citlivostí dásní i zubů, poté rozhodně vám dobře udělá zubní pasta na citlivé zuby. A ani v tomto případě nezklame přírodní zubní pasta. U některých jedinců přetrvává panická hrůza ze zubaře, poté můžete zvolit produkt, který se označuje jako pasta na zubní kámen.