Cena

147620 - 147620 Kč

Základní funkce

Funkce kávovaru

Počet bojlerů

Velikost bojleru (l)

4 - 4

Příkon (W)

1600 - 1600

Štítek

Připravované nápoje

Šířka

41 - 42

Profesionální pákové kávovary  (1 produkt)

Pořizujete si profesionální pákový kávovar do kavárny či restaurace? Pokud ano, jste tady naprosto správně. V naší nabídce totiž najdete široký sortiment těch nejlepších profesionálních kávovarů, které potěší a uspokojí každého zákazníka výborným a voňavým cappuccinem nebo espressem. Pokud chcete mít to nejlahodnější espresso, zakupte si mlýnek na kávu pro dokonalé namletí kávy a nezapomeňte kávovar pravidelně čistit! Jen tak dosáhnete vytouženého výsledku! V případě, že si chcete vychutnat své cappuccino či latté i na cestách, zakupte si cestovní termohrnekJak si vybrat profesionální pákový kávovar?

Na co se při výběru profi kávovaru zaměřit?

Jakou kapacitu má vaše provozovna. To znamená, kolik lidí vaši restauraci či kavárnu za den navštíví a kolik kávy a v jaké rychlosti  budete potřebovat. Podle toho si zvolíte například množství pák u kávovaru pro zhotovení více káv najednou. Zdali máte v nabídce například teplé nápoje, potřebujete ohřát džus nebo svařák parní tryskou, našlehat mléko, nebo se u vás pije ve velkém množství čaj a potřebujete hodně horké vody, je potřeba přemýšlet nad velikostí bojleru. Protože se vám při velkém zatížení kávovaru může stát, že vám dojde voda v nádrži a budete muset nějaký čas trvat, než se bojler dopustí a voda se opět nahřeje. To znamená spousty netrpělivých a čekajících zákazníků a komplikace. Pro detailnější přehled 1 pákový kávovar má objem nádrže cca 7 litrů2 pákový cca 17 litrů3 pákový dokonce 22 litrů. Dalším faktorem je určitě design. Kávovar by měl zapadat do celkového konceptu a designu kavárny a měl by být v údiv všem hostům. Můžete si vybrat z různých barevných provedeních moderního či retro designu a dalších variant. Jelikož víme, že nejlepší káva vzniká z pravidelně servisovaného kávovaru, nabízíme vám pravidelný profesionální servis

Co si ještě ke kávovaru pořídit?

Velmi důležitá při dělání kávy je kvalita vody. Ta hraje také velkou roli. Tvrdá voda vám totiž zásadně snižuje životnost a za druhé má vliv i na výslednou chuť kávy. Proto je dobré si pořídit kvalitní filtraci na vodu, která tyto negativa eliminuje na minimum. Dalším neméně důležitým bodem je kvalitní pražená káva. Protože bez opravdu kvalitní kávy to nepůjde. Proto máme v nabídce opravdu kvalitní a s láskou praženou lázeňskou kávu, na které si dáváme záležet a do které se ihned zamilujete vy i vaši zákazníci. Mlýnek na kávu je také součástí každé kavárny, protože jen čerstvě namletá káva nejlépe chutná. V neposlední řadě opakované čištění kávovaru vám zaručí, že vaše káva bude jemná a voňavá. S našimi čističi na kávovary dosáhnete 100% výsledků.