Sada k pěstování zeleniny

Speciální sada určená pro úspěšný výsev, předpěstování a následné pěstování zeleniny na záhonech. Tato sada ti ulehčí nejen práci, ale také přemýšlení s výběrem. Perfektně totiž padne pro pěstování všech druhů zeleniny. Základní verze se vším potřebným pro výsev a pěstování venku. Ušetříte 189 Kč. Více informací

709 Kč
586 Kč bez DPH

Dostupnost: Skladem ihned

Zboží k vám dorazí 27.06

Cena dopravy

Prodejce zatím neuvedl náklady na dopravu pro vaši zemi. Pro odhad nás prosím kontaktujte. Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Sada obsahuje vše potřebné pro správný růst a bohatou násadu plodů. Vytvořil jsem ji speciálně tak, aby padla na všechny druhy zeleniny - od plodové až po tu pnoucí! Je v ní obsaženo vše, co ti pomůže dosáhnout bohaté sklizně a zdravých rostlin. A neboj, nezapomněl jsem ani na ochranu před škůdci a chorobami!

V sadě najdeš speciální substrát pro výsev, výsevní misku, pařeniště, sadbovač, rozprašovač a v neposlední řadě také plnohodnotný substrát pro zeleninu a perlit! V druhé části sady najdeš textílii, speciální hnojivo pro podporu růstu a hnojivo pro bohatou násadu plodů. Najdeš zde také konev, přípravek proti plísním a přípravek proti škůdcům, rukavice pro práci s přípravky a v neposlední řadě také oporu pro rostliny.

Sada k pěstování obsahuje: 

- substrát po výsev 5l
- substrát pro zeleninu 20l
- netkanou textílii 3,2 x 5m
- perlit 2,5l
- hnojivo pro bohatou násadu plodů a květů 500ml
- přípravek k ochraně rostlin proti škůdcům 2x 1,2g
- konev 10l
- pařeniště s ventilací
- výsevní misku
- sadbovač pro 104 rostlin
- rukavice
- hnojivo pro podporu růstu 1000g
- rozprašovač 1l Jak na to

Substrát pro výsev propaříš, nasypeš ho do výsevní misky, zasadíš semínka a rozprašovačem je zavlažíš. Misku umístíš do pařeniště, dokud rostlinky nevzejdou. Pak budeš pravidelně větrat, aby se netvořily plísně. Jakmile rostlinky povyrostou a vytvoří pravé lístky, opatrně je přesadíš do substrátu na zeleninu, který nasypeš do sadbovačů. Až budou rostlinky dostatečně velké, můžeš je bez obav vysadit na záhony!

Jakmile přijde čas na výsadbu sazeniček, bude se ti hodit speciální textilie, kterou překryješ záhony. Ochrání je před plevelem a akumuluje teplo. Hnojiva aplikuj před tvorbou plodů a po jejich násadě, aby dobře dozrály. Pokud se rostlinkám nedaří, využiješ speciální přípravky k ochraně před plísněmi a škůdci.  K jejich rozmíchání se ti bude hodit konev a rukavice. Některá zelenina bude potřebovat také oporu např. tyčková rajčata, okurky či hrášek.

Parametry a specifikace

Kategoriezelenina