Sada k pěstování zeleniny na záhonech

Speciální sada určená pro úspěšné pěstování zeleniny po výsadbě na záhony. Tato sada ti ulehčí nejen práci, ale také přemýšlení s výběrem. Perfektně totiž padne na pěstování všech druhů zeleniny. Základní verze se vším potřebným pro výsev a pěstování venku. Ušetříte 127 Kč. Více informací

409 Kč
338 Kč bez DPH

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Sada obsahuje vše potřebné pro správný růst a bohatou násadu plodů. Vytvořil jsem ji speciálně tak, aby padla na všechny druhy zeleniny - od plodové až po tu pnoucí! Je v ní obsaženo vše, co ti pomůže dosáhnout bohaté sklizně a zdravých rostlin. A neboj, nezapomněl jsem ani na ochranu před škůdci a chorobami!

V sadě najdeš textílii,  hnojivo pro podporu růstu a hnojivo pro bohatou násadu plodů. Najdeš zde také konev, přípravek proti plísním a přípravek proti škůdcům, rukavice pro práci s přípravky a v neposlední řadě také oporu pro rostliny.

Sada k pěstování obsahuje: 

- hnojivo univerzální 1l

- hnojivo na zeleninu 1kg

- přípravek k ochraně rostlin proti škůdcům 2x 1,2g

- netkanou textílii 3,2 x 5m

- rukavice

- konev 10l

Jak na to

Jakmile přijde čas na výsadbu sazeniček, bude se ti hodit speciální textilie, kterou překryješ záhony. Ochrání je před plevelem a akumuluje teplo. Hnojiva aplikuj před tvorbou plodů a po jejich násadě, aby dobře dozrály. Pokud se rostlinkám nedaří, využiješ speciální přípravky k ochraně před plísněmi a škůdci.  K jejich rozmíchání se ti bude hodit konev a rukavice. Některá zelenina bude potřebovat také oporu např. tyčková rajčata, okurky či hrášek.