zvětšit

pošli přes

Plagron zahradní potřeby

Startup 0,5l

Tekuté organominerální vícesložkové hnojivo Plagron Start up se skládá z kořenového stimulátoru a růstového hnojiva... Více informací

649 Kč
536 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Výdejní místo Zásilkovna: 45 Kč

Do 2 dnů je uložena na zvoleném výdejním místě.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Startup 0,5l

Tekuté organominerální vícesložkové hnojivo Plagron Start up se skládá z kořenového stimulátoru a růstového hnojiva. Hnojivo Plagron Start up mohou pěstitelé využívat nejen při klíčení semínek, ale i pro správné zakořenění svých rostlin a rovněž jako oporu po celou dobu růstové fáze.

 

Jelikož je hnojivo Plagron Start up přijatelné do všech druhů půd a půdních substrátů, proto své uplatnění nalezne u pěstitelů indoor i outdoor rostlin. Hnojivo Plagron Start up obsahuje základní prvky výživy rostliny NPK (dusík, fosfor a draslík) a rovněž je obohaceno o mnoho dalších stopových prvků, minerálů, vitamínů, humidových kyselin a alginátů.

 

Hnojivo Plagron Start up rozvíjí kvalitní zakořenění a růst kořenového systému, zejména jemných kořenových vlásků pro lepší absorpci živin. Vícesložkové hnojivo Plagron Start up je sestava kořenového stimulátoru, produktů podporujících vitalitu, přirodních růstových hormonů a růstových živin.

 

Dávkování:

  • při denní zálivce – 1 ml na 1 l
  • při týdenní zálivce – 7 ml na 1 l

 

Balení: 500 ml.

Parametry a specifikace

Kategoriedoplňky výživy