Hořká sůl MINERAL 2,5kg

pošli přes

Sůl hořká 2,5kg/FO

Hnojivo v krystalické formě umožňuje hnojením na list rychle odstranit příčiny akutního nedostatku hořčíku v rostlinách. Tím zamezuje žloutnutí a hnědnutí listů, což je typickým projevem právě nedostatku hořčíku v rostlinách. Balení 2,5 kg. Více informací

180 Kč
149 Kč bez DPH

Dostupnost: Do týdne u vás

Zboží k vám dorazí 04.02

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Sůl hořká - síran hořečnatý k hnojení širokého spektra rostlin

Hořká sůl je hořečnaté hnojivo určené k hnojení zeleniny, rychlené zeleniny, ovocných stromů a keřů, ale i chmele, vinné révy a okrasných jehličnanů.

Dodává rostlinám tolik potřebný hořčík, který je základní stavební látkou listové zeleně. Nedostatek hořčíku má za následek žloutnutí listů, resp. hnědnutí jehličí, sníženou plodnost rostlin a jakost plodů.

Dávkování Hořké soli

Použití hnojiva není časově omezeno - celoroční. Hnojivo se stejnoměrně rozhodí v dávce asi 50 g na 1 m2 a poté lehce zapraví do půdy (tato dávka je dostačující i pro malé stromky a keře).

Pro listové hnojení doporučujeme 5 - 15 g na 1 litr vody. Zálivku nebo postřik provádíme v ranních nebo večerních hodinách, kdy sluneční záření není tak silné. Při silných příznacích nedostatku hořčíku může být uvedené dávkování až zdvojnásobeno.

Parametry a specifikace

PrvkySÍRA, HOŘČÍK
Původchemický
Skupenstvíkrystalické
Šířka výrobku20.0 cm
Výška výrobku5.0 cm
Hloubka výrobku39.0 cm