Hnojivo s herbicidy TRAVIN FLORIA 800g

pošli přes

Travin král trávníků 800g (granule)

TRAVIN je přípravek, který nejen likviduje plevele v okrasných trávnících, ale zároveň o něj pečuje s přídavkem hnojiva! Co udělat pro krásný trávník bez plevele? Vyzkoušet TRAVIN! Více informací

227 Kč
188 Kč bez DPH

Dostupnost: Do týdne u vás

Zboží k vám dorazí 08.02

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Travin král trávníků k péči o trávník

Hnojiva obvykle nerozlišují mezi pěstovanou rostlinou a plevelem a k naší škodě podporují růst obou. To však neplatí pro TRAVIN. Toto moderní hnojivo je vyvinuto speciálně pro udržení trávníku v bezplevelném stavu. Kromě důležitých živin obsahuje i selektivní herbicidy, které likvidují dvouděložné plevele jako jsou sedmikrásky, pampelišky aj. Docílit dokonalého trávníku lze díky tomuto chytrému hnojivu rychle a jednoduše.

Hnojivo dodává do trávníku všechny hlavní i vedlejší živiny v optimálním poměru. Živiny jsou v dobře přijatelné formě, která trávník vyživuje po celou dobu působení

Travin se vyznačuje velmi dobrou působností na plevele, a to především na : pampelišku lékařskou, sedmikrásku chudobku, svízel přítulu, pohanku opletku, konopici, ptačinec žabinec, penízek rolní, pomněnku rolní, lilek černý .

Dobře hubí také: heřmánkovec přímořský, kokošku pastuší tobolku, hluchavky, rdesno, zemědým lékařský, kopřivu žahavku, starček obecný, jitrocel plazivý, černohlávek obecný, pcháč oset.

Dávkování a použití Travinu

Optimální doba použití je v období rané vegetace v dubnu a květnu. Aplikaci provádíme při teplotách nad 10 stupňů. Ideální 15 -25 C. Při nižších teplotách se výrazně snižuje účinnost.

Doporučenou dávku aplikujeme pomocí rozmetadla nebo posypového vozíku rovnoměrně do trávníku. Granule předem nerozpouštíme ve vodě, ale sypou se přímo do trávníků.

DÁVKOVÁNÍ

1 m2 plochy trávníku se rovnoměrně posype 30 g

Balení 800g, k dostání tako 4kg a 8 kg

Parametry a specifikace

Typ prostředkuposyp
Pleveldvouděložný plevel, pampeliška, sedmikráska
Původchemický
PrvkyNPK
Skupenstvígranulované
Šířka výrobku9.5 cm
Výška výrobku18.5 cm
Hloubka výrobku9.5 cm