Nejprodávanější Urychlovač kompostů ORGAMIN koncentrovaný 1kg

pošli přes

Forestina zahradní potřeby

Urychlovač kompostů 1kg koncentrát

Obsahuje aktivní rostlinné složky, které významně urychlují proces kompostování. Pro samotné kompostování je vhodná většina zahradního odpadu a kuchyňský organický odpad. Urychlovač kompostu obsahuje aktivní rostlinné složky, kdy jednotlivé vrstvy prosypávejte urychlovačem cca 200 - 400 g na 1m2. Více informací

79 Kč
65 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

FORESTINA - URYCHLOVAČ KOMPOSTU 1KG

Urychlovač je výborným pomocníkem, při zhodnocční veškerého organického odpadu ze zahrad i domácností. Díky rychlejšímu rozkladu ušetší čas i prostor. Při použití urychlovače kompostu získáte kvalitní kompost, který je velmi bohatý na humus, který můžete dále užívat na zahradě. Humus výrazně zlepšuje vlastnosti půdy a zvyšuje její úrodnost. 

POUŽITÍ A DÁVKOVÁNÍ

Každou vrstvu o velikosti 1m2 organického odpadu posypejte cca 100g urychlovače kompostu. Jednotlivé vrstvy by měli být vysoké cca 20 - 30 cm. Nanesení trochu hlíny nebo zeminy působí příznivě i na kvalitu kompostu. Důležité je lehké promíchání a převrácení jednotlivých vrstev. Použitím urychlovače při průběžném promíchávání vrstev se proces rozkladu urychlí. Proces kompostování je ukončen, když má kompost tmavohnědou barvu a voní po hlíně. 

Balení 1kg vystačí až na 3m3 kompostu.