Zboží od výrobce BioBizz

Společnost BioBizz je zastáncem ekologického pěstování a snaží se o to, aby bylo pěstování přístupné všem, na každém kontinentu či zemi. Společnost vyrábí přírodní hnojiva vysoké kvality. Sídlo společnosti je v Nizozemsku, ale expanduje do celého světa. 


Inovace produktu a kontrola kvality je základem jejich úspěchu. Vědci a technici ekologicky uvědomělého a sociálně odpovědné Biobizz® používají nejmodernější dostupnou technologii pro pravidelné a důkladné inspekce kvality - a to nejen na nových produktech, ale také na stávajících.


Každá fáze výrobního procesu byla na 100%  prozkoumána podle nejpřesnějších počítačových programů. Tento přístup zajišťuje, že všechny výrobky nabízejí dokonalé, rovnoměrné směsi. Firma má spoustu zařízení, které umožňují správný výzkum, vývoj a výrobu všech produktů Biobizz®. Závazek ke kvalitě a životnímu prostředí vytvořil loajální zákaznickou základnu v Evropě i mimo ni. Firma usiluje o to, aby zahrnoval Kanadu Spojené státy, Austrálii, Afriku a na Střední východ.

Nemáme již zboží od tohoto výrobce