Zásobník vody (l)

0 - 4

Tlak (bar)

15 - 15
Kávovary na kapsle

Kávovary na kapsle 

Hledáte kávovar, který vám zhotoví kávu za pár okamžiků a u kterého nebudete muset trávit více času a sám vám zhotoví espresso či latté? Pokud ano, kapslový kávovar je pro vás ideální. Využijete ho nejenom v domácnosti ale třeba i v kanceláři, kde se můžete rychle vrátit k práci a kávu máte hotovou za pár kliků. Naše kávovary na kapsle jsou elegantní, moderní a budou lichotit vašemu interiéru. Výhodou těchto kávovarů je ušetřený čas. Protože u takovéto přípravy kávy, vložíte vámi vybranou kapsli s kávou a zmáčknete tlačítko. Nevýhodou je pak čerstvost a chuť kávy, která díky omezenému výběru kapslí není tak rozmanitá. Pokud jste milovníkem čerstvě namleté kávy, podívejte se na naši nabídku pákových kávovarů do domácností, kanceláří a kaváren. Kde koupit kapsle do kávovarů?

Co si společně s kávovarem pořídit?

Vyberte si svůj oblíbený termohrnek na cesty nebo do práce, ve kterém vaše káva vydrží dlouho čerstvá a bude vám při ruce. Lahodnou kávu si nejlépe vychutnáte ve vašem oblíbeném hrnečku například z porcelánu, vyberte si svého favorita. Co vás ke kávě zaručeně potěší a dodá vám to nejenom dobrou náladu v podobě zdravých cukrů, ale také rozvášní vaše chuťové buňky je naše lázeňská čokoláda s různorodými ovocnými a ořechovými příchutěmi. 

Kde koupím kapsle do kávovaru na kapsle?

Samozřejmě na našem eshopu zakoupíte kapsle do kávovaru! Proč kupovat zrovna ty naše kaple? Odpověď je jednoduchá! Do kapslí dáváme naši z naší Lázeňské pražírny. Naše káva patří mezi tu nejlepší na světě, o čemž vypovídá i vysoké cuppingové skóre. Naše káva je vyráběná s maximálním ohledem na životní prostředí. Naše kapsle jsou zhotoveny z BIO materiálu, který je lehce rozložitelný! Jelikož kapsle plníme těsně před tím, než putují k zákazníkovi. dorazí k vám kapsle s opravdu čerstvě napraženou kávou. Ochutnejte a uvidíte, že již nebudete chtít žádnou jinou!