Suché šampony a No Poo 

Čas je neúprosný ke každému a může se stát, že z nějakého důvodu si nestihnete upravit vlasy nebo není možnost si je klasicky umýt vodou. Řešení je na dosah. Naštěstí žijeme v době, která nabízí rychlé a efektivní řešení. Své vlasy tak můžete mít stále krásné a svěží i v divoké přírodě. Na pomoc vám totiž přispěchá suchý šampon. Nezabere skoro žádné místo, tudíž jej můžete vzít s sebou prakticky kamkoliv. A pokud jste zastáncem metody No Poo, tak tento způsob bude pro vás nejlepším řešením. Ačkoliv přece jenom je tu ještě jeden důležitý háček, kterým si zajistíte zdravé vlasy a tím je to, že úplně nejlépe uděláte, když použijete suché byliny na vlasyProč používat suchý šampon a co to je technika No Poo?

 

 

 

 

Na co je suchý šampon a co je to No Poo?

Hoďte vaše vlasy během chviličky do kondice a dodejte jim svěží vzhled a nadýchaný efekt. Stačí jen použít suchý šampon, který je okamžitě zbaví mastnoty.

Nestíháte si umýt vlasy, protože za chvíli už musíte být na nějaké domluvené schůzce? Nemusíte odcházet s mastnými a neupravenými vlasy. Stačí jen mít po ruce nejlepší suchý šampon, který už si poradí s přebytečnou mastnotou, a navíc vaše vlasy i provoní. Suchý šampon se vám vejde i do kabelky a můžete ho tak použít kdykoliv zrovna potřebujete. Přírodní suchý šampon je skvělým pomocníkem, kterého si zamilujete. 

Propadli jste kouzlu mytí vlasů na bázi no poo techniky, tedy bez použití šamponu? Při této technice se používají pouze a jen přírodní složky a kosmetické přísady, které šetrně čistí pokožku hlavy. Vyzkoušejte suché byliny na vlasy, které můžete použít v případě, že si chcete vlasy umýt s noo poo technikou. Vyvážená směs správně zvolených bylin jako jsou kopřivy, levandule, chmel, heřmánek a dalších podobných dodají vašim vlasům zdravý lesk. Zároveň se také postarají o zklidnění pokožky hlavy.

 

 

Mýty o suchých šamponech?

Už jste se setkali s tím, že suchý šampon provází mnoho různých mýtů, například že se po něm dělají lupy, nefunguje jak má, ničí vlasy atd.? Nemusí se jednat o mýty, pokud použijete nekvalitní suchý šampon. Otázkou je, který je tudíž ten nejlepší suchý šampon? Když vyměníte klasický šampon za přírodní suchý šampon, tak rozhodně poznáte ten rozdíl. Je totiž vyrobený z kvalitních přírodních ingrediencí a ty perfektně podpoří vaše vlasy a vlasovou pokožku