Konopná mast  (6 produktů)

Bolí vás svaly, klouby, nebo vás trápí suchá pokožka či akné? Pokud ano, použijte konopné masti, které mají blahodárné účinky na vaše zdraví a spousty léčebných schopností! Naše masti z konopí jsou 100% přírodní a nejsou do nich přidávány žádné chemické látky. Konopný olej, který je přidávaný do konopných mastiček, obohacuje masti o draslík, fosfor, kyselinu listovou, vitamín D, vápník a hořčík a další látky. Pokud jste ve stresu a cítíte napětí, vyzkoušejte konopnou koupel, která vás dokonale zrelaxuje. Trpíte-li suchou pokožkou vyzkoušejte naše konopné mléko, které pokožku dokonale hydratuje nebo konopný peeling, který dokonale pokožku vyčistí! Hýčkejte své tělo přírodní kosmetikou a šetřete zároveň životní prostředíJaké účinky má konopí v kosmetice a jak se konopná mast vyrábí?

Jaké účinky má konopí v kosmetice?

V naší nabídce jsou veškeré kosmetické produkty vyrobeny z organicky pěstovaného konopí certifikované kvality. Hlavní účinnou složkou je léčivé CBD (kanabidiol). CBD je schopné přímo působit pozitivně na endokanabinoidní receptory rozložené po celém lidském těle, tedy i pokožce. CBD aplikované na kůži má schopnost pokožku ochraňovat, ale také omlazovat.

Konopná kosmetika s obsahem CBD má i pozitivní a ozdravné účinky při různých kožních potížích. Kosmetiku s obsahem kanabidiolu hlavně vyhledávají lidi trpící na akné, lupénku či ekzém. CBD je také účinné pro zpomalení aktivity mazových žláz.

Jedním z nejčastějších problémů s kůží, kterou trpí velké množství lidí je suchá a citlivá pokožka. Nejlepším řešením tohoto problému je hydratace a se suchou a citlivou pokožkou pomůže právě konopná kosmetika. Nejen, že má perfektní hydratační schopnosti, ale je také bohatý na vitamíny, antioxidanty a napomáhá k ochraně pokožky před vznikem volných radikálů.

Jaké účinky má konopná mast a jak se konopná mast vyrábí?

Mast z konopí má opravdu všestranné využití. Díky tomu se považuje za superbylinu! Je prokázáno, že je výborným pomocníkem při léčbě Parkinsona, AIDS, Alzheimera, nebo třeba také rakovině. Konopná mast pomáhá proti menstruačním bolestem, bolestech hlavy, oparech, plísních, ekzémech i oděrek! 

Naše mastičky jsou vyráběny 100% ekologicky a jsou naprosto BIO. Základem masti je samozřejmě konopný olej, lanolin a bambucké máslo. Do mastiček se přidává také včelí vosk, který dezinfikuje a jiné bylinky podle zaměření masti!