Kosmetika pro novorozence a těhotné

Kosmetika pro novorozence a těhotné 

Miminka mají extrémně citlivou pleť a otázkou je, jakou jim pořídit kosmetiku. Kdo vsadí na přírodní produkty, tak udělá to nejlepší rozhodnutí. 

Trh nabízí poměrně pestrou nabídku těchto produktů, přesto se vyplatí si vybrat to nejlepší, co můžete svému miminku dopřát. Kosmetika pro novorozence by rozhodně neměla obsahovat žádné dráždivé látky, ale naopak poskytnout vše potřebné pro ošetření pokožky. Kosmetika pro miminka zahrnuje různé krémy, ale i mýdla, olejíčky, šampony atd. Dětská kosmetika pro novorozence by měla příznivě a především zdravě ovlivnit pokožku, proto je důležitý její správný výběr. Proč používat BIO kosmetiku u miminek a těhotných žen?

 

 

Proč používat BIO kosmetiku pro miminka i těhotné maminky?

Pokožka miminek je velmi křehká a citlivá, a proto vyžaduje speciální péči. Dopřejte vašemu děťátku kvalitní kosmetiku s přírodním složením.

Čekáte miminko? Nezapomeňte o sebe a svoje bříško v tomto období a také v období po porodu pečovat. Vhodnou volbou je kosmetika pro těhotné jako jsou nejrůznější tělové mléka a krémy nebo přípravky proti striím, které pokožku bříška krásně zvláční a zjemní.

Po narození vašeho děťátka bude čas pořídit nějakou tu kosmetiku i pro něj. A jaká je ideální kosmetika pro miminka? Kosmetika pro novorozence musí být šetrná, a to hlavně s ohledem na citlivou pokožku. Dětská kosmetika pro novorozence obsahuje nejrůznější přípravky do koupele, tělová mléka a krémy, produkty pro péči o zadeček a další. Vsaďte na přírodní složení, které nedráždí pokožku a poskytnu mu tak jen to nejlepší. Přírodní kosmetika pro miminka bez obsahu chemických a syntetických složek z vybraných surovin se stane důležitou součástí každodenní péče o vaše děťátko. Svěřte péči o něj do rukou přírody. Tou správnou cestou je bio kosmetika pro miminka

 

 

 

 

Proč užívat v těhotenství BIO kosmetiku bez chemických látek?

Často můžete vidět reklamy na speciální přípravky, ale nicméně rozhodující je složení a rozhodně je dobré věnovat těmto produktům pozornost i v době těhotenství. Tato kosmetika pro těhotné by rovněž neměla obsahovat žádné chemické nebo nezdravé látky. Dobrou volbou je a vždy bude přírodní kosmetika pro miminka i těhotné maminky. Přirozeně stejnou kvalitu poskytne i Bio kosmetika pro miminka, která pochází pouze z přírodních zdrojů. Původ má z přísně kontrolovatelného zemědělství nebo lokalit, které jsou v tomto případě velmi dobře kontrolovány.