Opalovací krémy 

Velkou službu vám může poskytnout samoopalovací krém na obličej. Pokud samozřejmě potřebujete zjistit, který bude nejlepší opalovací krém, tak rozhodně takový, který bude obsahovat vysoký ochranný faktor, čímž poskytne vaší pleti nejlepší možnou ochranu. Za zmínku stojí minerální opalovací krém, který rozhodně nezklame svým štítem ochrany před sluncem. Nezapomeňte chránit před sluncem také své vlasy! A pro dokonale hydratovanou pokožku použijte tělové mléko po opalování! Proč používat opalovací a samoopalovací krémy?

 

 

Proč používat opalovací krémy?

Sluneční záření není jen zdrojem dobré nálady, dokáže i uškodit. A proto je potřeba naši pokožku chránit kvalitními opalovacími krémyochranným faktorem.

Rádi vystavujete svoje tělo sluníčku? Nezapomeňte se namazat. Kvalitní opalovací krém ochrání vaši pokožku před nežádoucími účinky slunečního záření. A jaký je pro vás nejlepší opalovací krém? Ochranný faktor volte podle typu vaší pokožky. V případě, že se chystáte na dovolenou do některého z přímořských letovisek nebo vás čeká letní pobyt na horách, pak sáhněte po vyšším faktoru. Do těchto podmínek je ideální volbou opalovací krém 50, který poskytuje vysokou ochranu před spálením kůže. Nezapomeňte chránit i váš obličej. Opalovací krém na obličej je skvělým řešením. Preferujete šetrnější kosmetiku? Pak je pro vás skvělou volbou přírodní minerální opalovací krém, který vám umožní užít si zdravé opálení bez podráždění.

Toužíte po opálené pleti, ale nechystáte se nikam k moři? Nevadí, můžete vyzkoušet samoopalovací krém na tělo nebo samoopalovací krém na obličej, který vám vykouzlí rychlé a zdravé opálení.

 

 

 

Jak docílit perfektního opálení obličeje i těla?

Možná vám vrtá hlavou, kde se ta vaše kolegyně z práce tak opálila, vždyť u moře nebyla a do solária nechodí, protože se ho doslova bojí. Tohle je záhada. 

Tak ono to není zase nijak složité, protože pravděpodobně použila opalovací krém, který v současné době dělá jednoduše zázraky. Abychom byli úplně přesní, tak se jedná o samoopalovací krém, který si podle návodu krásně rozetřete po těle a výsledek je podobný, jako byste strávili nějaký čas na sluníčku. Přirozeně pokud se budete chtít opalovat přirozeným způsobem, tak zvolte co nejlepší opalovací krém, klidně opalovací krém 50, který poskytne skvělou ochranu před spálením.