Péče o prsa 

Která žena by nestála o krásná prsa, která budou stále přitažlivá. Samozřejmě nyní nemáme na mysli, že budou přitažena směrem dolů, protože povislá ňadra zrovna nikomu moc sebevědomí nepřidají. Pokud ovšem budete používat produkty na zpevnění prsou, poté tím této oblasti prospějete s maximální péčí. Odměnou vám budou pevná prsa a navíc i pokožka díky kvalitnímu složení získá vše potřebné. Použijte také zpevňující tělové mlékoomlazující pleťové krémy pro maximální efekt! Prevence proti striím a jak proti striím bojovat?

 

 

Jak pečovat o svá prsa a jak se zbavit strií na prsu?

Při péči o své tělo mnohdy na nějaké partie zapomínáme. Věnujte pozornost také dostatečné péči o prsa, a to nejenomtěhotenství a po porodu.

Krásná a pevná prsa jsou snem snad každé ženy. Nic ovšem není zadarmo a přírodě mnohdy musíme tak trochu pomoci. Důležité je tak ňadrům věnovat dostatek pozornosti a péče zvolenými kosmetickými produkty, které se postarají právě o zpevnění prsou. A jak správně o poprsí pečovat? Po sprchování neváhejte aplikovat krém na prsa určený právě pro zpevnění ňader, který jemným masírováním propracujete do pokožky. Účinné aktivní látky se postarají o zvýšení pružnosti a elasticity kůže a dodají jí také na pevnosti. 

Po porodu nebo po ukončení kojení to nejsou jen tak trochu jiná prsa, která ženy trápí. V důsledku nárůstu hmotnosti a následně po jejím opětovném úbytku se na těle často objevují jizvy, tzv. strie. Trápí vás strie po porodu na prsech, břiše, stehnech nebo hýždích? Vhodné je v takových případech pravidelně aplikovat krém na strie, který zajistí vyblednutí, případně i úplné vymizení strií.

Prevence proti striím na prsou, jak proti nim bojovat?

Je pravdou, že těhotenství zanechá ženám jisté nevzhledné části, ke kterým se řadí i strie. Naštěstí žijeme v době, kdy si můžete pořídit kvalitní krém na strie a v podstatě tak pomoci tělu získat co nejvíce přijatelný stav. Strie po porodu již nemusí být pro nikoho strašákem, když se podchytí včas. Pokud budete vybírat krém na prsa, zaměřte se na přírodní kvalitní produkty, které pokožku rozhodně nebudou nijak dráždit, ale naopak jí dodají pružnost a pevnost, čímž samozřejmě dochází ke zpevnění ňader. A to zase podpoří nejedno pokleslé sebevědomí.