Intimní mycí gely 

Intimní kosmetiku nepoužívají jen ženy, naopak o svoje citlivé partie se starají i někteří muži. Otázkou je, jaké jsou nejlepší a nejžádanější produkty. V nabídce naleznete prebiotický intimní gel, vlhčené ubrousky pro intimní hygienu a další 100% BIO intimní mycí gely. Vyzkoušejte také naše 100 ekologické a přírodní menstruační kalhotky nebo menstruační kalíšky. Přírodní kosmetiku pro vás vybíráme s maximální důsledností a láskou k vám a životnímu prostředí! Proč používat intimní mycí gely?

 

 

Proč používat intimní mycí gely?

Intimní partie jsou skutečně velmi citlivá místa a je zapotřebí jim věnovat zvýšenou pozornost a maximální péči. Jedině tak se zde bude nacházet přirozená mikroflóra a rovněž se může zabránit různým dalším problémům. Intimní mycí gel je rozhodně lepší volbou, než klasické mýdlo. Je to celkem velmi jednoduché, protože intimní gel obsahuje všechny dostačující složky, aby se postaral o přirozené pH

 

 

Intimní gely pro maximální pocit svěžesti

Intimní hygiena je nejlepší možností, která může zabránit různé infekci v těchto intimních místech. Pokud přece jenom dochází k nepříjemnému svědění, poté vyhledejte v nabídce intimní gel proti svědění. Je mnoho různých produktů, ale gel na intimní hygienu je vhodný pro pravidelnou péči a rovněž i pro citlivou a podrážděnou pokožku. Tu poté navrací velmi rychle do rovnováhy a zmírňuje tak nepříjemné pocity, které se mohou projevovat různými způsoby. Až se budete chystat na dovolenou, nezapomeňte si rovnou přibalit některých z těchto skvělých produktů.