Čištění pleti 

Pokud chcete vypadat nejen mladě, ale rovněž i krásně, tak nikdy nesmíte zapomínat na svoji pleť. Čím více jí budete věnovat péče, tím více ji zdravě podpoříte. Každé ráno začněte den s naší přírodní kosmetikou a přírodními produkty pro krásnou a zdravou pleť. Použijte BIO pleťové mléko, micelární vodu a nezapomeňte na denní krém. Vybírejte přípravky podle typu pleti. Jednou za čas dopřejte své pleti wellness v podobě masky na obličej. A každý večer si make up a řasenku odličte odličovačem na oči a pleť. Použijte kvalitní noční krém a pleťový olejíček. Vybírejte také z široké tělové kosmetikyJak si čistit pleť pomocí pleťové kosmetiky?

 

 

Jak si čistit pleť pomocí přírodní kosmetiky?

Každý den je třeba věnovat dostatek času na čištění pleti, zvláště pokud používáte dekorativní kosmetiku. Existuje mnoho rozličných produktů, které jsou k tomuto účelu vyrobeny a doplněny rovněž i zajímavými pomůckami. Skvělý je například kartáček na čištění pleti, který se doslova postará o to, aby se důkladně vymetly nečistoty z pórů. Hloubkové čištění pleti by ovšem mělo začínat odstraněním povrchových nečistot a to za pomoci kvalitních přípravků.

Určitě je dobré se vyvarovat i přípravkům, které obsahují alkohol. Samozřejmě teď zrovna se nebavíme o sklence chutného vína, ale o preparátech, které obsahují alkohol a jsou určeny k ošetření pleti. Bohužel to pokožku spíše dehydratuje a mastnou dokonce vyprovokuje k vyšší produkci mazu. Ideální je pleťová voda na přírodní bázi, se kterou si můžete skvěle provést hloubkové čištění pleti doma. Přípravky na čištění pleti vybírejte nejen podle složení, ale rovněž podle typu vaší pokožky.

Jak si vybrat přírodní kosmetiku?

Výrobci rozhodně nešetří nabídkou a tak není problém si zvolit kvalitní pleťové mléko, ale rovněž svoji práci zastane odpovídající pleťová voda. Je určitě dobré se podívat, které přípravky jsou určeny pro daný typ pleti, jelikož jedině tak neuděláte chybu. Provádět můžete hloubkové čištění pleti doma a podpořit tak zdravý vzhled své pokožky. Kvalitní přípravky na čištění pleti vám pomohou krásně vyčistit póry a vyživit tak namáhaná místa. 

Pokud si říkáte, že vám postačí jen voda a možná mýdlo, tak je třeba být na pozoru. K čištění pleti nepotřebujete žádné předražené výrobky nebo poslední trendy, ale zrovna tento způsob by mohl pokožce hodně ublížit, protože povede spíše k vysušení, než k ošetření. Jako ideální pomocník vám může posloužit kartáček na čištění pleti. Zní to sice trochu drsně, ale samozřejmě se jedná o velmi kvalitní a jemný kartáček, který pomůže perfektně zařídit i hloubkové čištění pleti.