Cena

271 - 405 Kč

Typ

Použití čističe

Ekologický

Čištění mléčných cest  (3 produktů)

Tekuté přípravky na čištění mléčných cest kávovaru. Čistící prostředek odstraní zaschlé mléko a důkladně jej vyčistí od všech nečistot a vydezinfikuje všechny části kávovaru, kterým mléko prošlo, jako jsou například trysky a napěňovače mléka. Při pravidelném čištění mléčných trubic, dosáhnete ideálně našlehaného mléka a vaše cappuccino bude opět o něco lahodnější. K čemu se čističe mléčných cest používají?

K čemu se čističe mléčných cest používají?

Tyto čističe můžete použít na čištění pákových i automatických kávovarů, jejichž systémy proudí mléko. Použitím těchto přípravků odstraníte veškeré mléčné tuky. Jsou bez zápachu a tudíž je po čištění ve vašem nápoji neucítíte. Vyčistí veškeré přístroje od šlehačky, mléka, zmrzliny, cappuccino maker, šlehače. Trysky a hadice jsou díky těmto čistidlům šetrně odstraněny

Jak čistit automatický kávovar?

Automatické kávovary nejlépe a nejjednodušeji vyčistíte čistícími tabletami do kávovarů. I přestože používáte filtrační konvici na vodu nebo filtrační systém, je potřeba kávovar odvápňovat. Čističe vybírejte podle typu a značky kávovaru. Jen tak docílíte té nejlepší chutě zrnkové kávy!