DRIPPER HARIO V60-01 PLASTOVÝ

Díky lehkému a téměř nerozbitnému dripperu si šálek kvalitní kávy můžete vychutnat i na cestách! Hvězdná kvalita od firmy Hario - to je záruka úspěchu.Více informací

160 Kč
132 Kč bez DPH

Dostupnost: Tento produkt již není na skladě

Cena dopravy

Osobní odběr - Luhačovice: 0 Kč

Kontaktujeme Vás k osobnímu převzetí na hlavním výdejním místě Pražírně Lázeňská káva - Masarykova 149. Luhačovice

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Víc informací

Dripper Hario je perfektní společník pro milovníky překapávané kávy od japonského výrobce. Milujete "turka", ale zároveň chcete přejít na zdravější alternativu? V tom případě je tento překapávač jako stvořený pro Vás! Téměř každá kavárna nabízející filtrovanou kávu používá pomůcky Hario - i Vy můžete připravovat domácí kávu pomocí profesionálních technologií.

Plastový dripper Hario

S Dripperem Hario V60-01 připravíte 1 až 2 šálky lahodné kávy. Plast, ze kterého je dripper vyroben je nezávadný a na konečnou chuť kávy nemá žádný vliv. Díky jeho lehkosti je vhodný i na cesty! Údržba je díky použitému materiálu také snadná - můžete ho jednoduše umýt v myčce. Označení V60 - které je pro Hario tak typické - značí úhel 60°, který překapávač svírá a díky tomu vytváří jedinečný design připomínající písmeno V. Po stěnách dripperu jsou umístěny vroubky, které pomáhají odvádět tekutinu do spodní části.

Dripper Hario V60-01 plastový
Dripper Hario V60-01 plastový

Použití plastového dripperu Hario

Filtrační papír umístětě do dripperu a důkladně propláchněte vodou - díky tomu eliminujete papírovou pachuť kávy a překapávač získá správnou teplotu. Poté přidejte kávu  - doporučujeme používat čerstvě namletou kávu,  díky tomu si vychutnáte maximální požitek z vůně i chuti. Hrubost mletí by měla být vyšší než u espressa. Malé množství vody (nejlépe o teplotě 92°-94°) vlijte do středu a vyčkejte 30-45 sekund. Poté vodu pomalu a krouživým pohybem vlévejte do překapávače - nespěchejte - tento proces by měl trvat ideálně 3 minuty.

Obsah balení:

Dripper Hario V60-01 Plastová odměrka na kávu v nezaměnitelném designu V60

Hodnocení: 97%

Plastový překapávač vhodný na cesty

Dripper Hario si připravíte až dva šálky lahodné kávy. Plast, ze kterého je dripper vyroben je nezávadný a na chuť kávy nemá žádný vliv. Označení V60 - které je pro Hario typické - značí úhel 60°. Po stěnách dripperu jsou umístěny vroubky, které pomáhají odvádět tekutinu do spodní části.

Údržba je velmi snadná, stačí ho jednoduše umýt v myčce. Filtrační papír důkladně propláchněte vodou, díky tomu eliminujete papírovou pachuť kávy a překapávač získá správnou teplotu. 

Díky lehkému a téměř nerozbitnému dripperu si šálek kávy vychutnáte i na cestách.

Parametry a specifikace

ZnačkaEspro
BarvaPrůhledná
MateriálPlast
Hmotnost0,2 kg
Maximální počet šálků2

online podpora nákupu pohodlný nákupGarance vrácení pěněz doprava zdarma

    online podpora nákupu                 pohodlný nákup                garance vrácení peněz             doprava zdarma nad 1 500,-